Остання редакція: 23 березня 2024

Бухгалтерія в кишені: не міф, а реальність

20 березня 2024 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС  відбувся Науково-практичний семінар «Бухгалтерія в кишені: не міф, а реальність».

На семінар долучилися студенти спеціальності 071 облік і оподаткування та викладачі кафедри, а також запрошені гості:

Ольга Бондар, менеджер з розвитку партнерської мережі ТОВ Мастер:Стрім;
Анна Іванова, співзасновниця компанії з розробки бухгалтерських програмних продуктів SMARTFIN.UA;
Валентина Лисак, директор Черкаського відділення 48 АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Ольга Бондар презентувала можливості програмного продукту MASTER:БУХГАЛТЕРІЯ та ті переваги, які з’являються в бухгалтерів під час його використання.

Анна Іванова розповіла про онлайн бухгалтерію для малого бізнесу на платформі SMARTFIN.UA та вектори майбутнього удосконалення програмного продукту.

Про сервіси ПриватБанку для ведення бізнесу та бухгалтерських операцій розповіла Валентина Лисак.

Запрошені гості семінару презентували можливості сучасного програмного забезпечення з організації та ведення бухгалтерського обліку 24/7 з будь-якого місця.

Дякуємо всім,  хто виступав та сподіваємось на продуктивну подальшу співпрацю.

Ольга Ратушна, старший викладач кафедри обліку і оподаткування