Остання редакція: 07 грудня 2021

Безкоштовний вебінар із серії «МСФЗ та ДіпІФР онлайн зустріч для тих, хто прагне у професії більшого»!

Справжній професіонал завжди прагне досконалості у своїй справі, для бухгалтера це означає володіння актуальною інформацією, адже для прийняття професійного рішення необхідно врахувати сучасні зміни законодавства. Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування долучаються до бухгалтерських семінарів, щоб отримати корисну інформацію в найкращих експертів з бухгалтерського обліку. Наразі серію вебінарів розпочала  експерт з обліку й  оподаткування Мар’яна Кавин, практикуючий бухгалтер та податковий консультант, володар національної премії вибір бухгалтера 2020 у номінації «Кращий лектор навчальних програм», здобула сертифікати: САР, СІРА, АССА DipIFR, IFA-внутрішній аудит.

8 грудня о 19:00 Мар'яна Кавин проведе перший безкоштовний вебінар із серії «МСФЗ та ДіпІФР онлайн зустріч для тих, хто прагне у професії більшого»!

До серії безкоштовних вебінарів можна приєднатися зареєструвавшись за посиланням: https://cutt.ly/SYlBczh.

Колектив кафедри обліку і оподаткування.