Остання редакція: 17 серпня 2020

Тематика наукових досліджень викладачів кафедри

Загальна тема наукових досліджень  кафедри обліку і оподаткування:

Тематика науково-дослідних робіт кафедри обліку і оподаткування

Доктор. е. н., доцент Мельник Л.Ю.

«Методологія формування економіки знань в аграрній галузі» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №8 від 29.10.2015 р.)

Доктор е. н., професор

Уланчук В.С.

«Вдосконалення обліку в сільськогосподарських підприємствах. Інтенсифікація виробництва в аграрних формуваннях в умовах багатоукладності.»  (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016 р.)

Доктор е. н., професор

Кучеренко Т.Є.

«Обліково-аналітичне забезпечення соціально-економічного розвитку аграрної сфери економіки України в умовах євроінтеграційних процесів»  (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016  р.)

Канд. е. н., доцент Аніщенко Г.Ю.

«Обліково-аналітичне забезпечення розвитку садівничих підприємств» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016  р.)

Канд. е. н., доцент Крочак О.І.

«Облік і системи калькулювання витрат в підприємствах» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №2 від 10.09.2013 р.)

Канд. е. н., доцент Іванова Н.А.

«Проблеми організації аудиту в Україні». (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016  р.)

Канд. е. н., доцент Оляднічук Н.В.

«Бухгалтерський облік в умовах гармонізації облікової системи аграрного сектору економіки до міжнародних стандартів» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №8 від 29.10.2015 р.)

Канд. е. н., доцент Матрос О.М.

«Проблеми обліку та оподаткування на підприємствах малого бізнесу та облік нових видів економічної діяльності». (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016 р.)

Канд. е. н., доцент

Бечко В.П.

Податкове регулювання фінансової діяльності підприємств аграрного сектору економіки ( Затверджено на засіданні кафедри фінансів і кредиту, протокол №1 від 31 серпня 2015 року)

Канд. е. н., доцент Михайловина С.О.

«Удосконалення системи бухгалтерського обліку і аудиту в сільськогосподарських підприємствах» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016р.)

Канд. е. н.,

Ратушна О.П.

«Облік і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №8 від 29.10.2015 р.)

Канд. е. н.,

ст. викладач

Поліщук О.М.

«Обліково-аналітичне забезпечення соціально-економічного розвитку аграрної сфери економіки України в умовах євроінтеграційних процесів» (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016  р.)

Викладач

Підлубна О.Д.

«Економічна ефективність виробництва сої в центральній частині лісостепової зони України». (Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №2 від 10.09.2013 р.)