Остання редакція: 01 лютого 2023

Тематика наукових досліджень викладачів кафедри

Загальна тема наукових досліджень  кафедри обліку і оподаткування:

«Обліково-аналітичне забезпечення діяльності економічних суб’єктів в умовах цифрової трансформації»

Тематика науково-дослідних робіт НПП кафедри обліку і оподаткування

1.

Мельник Людмила Юріївна - д.е.н., професор

«Обліково-аналітичне забезпечення сталого розвитку економіки України»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і оподаткування  протокол № 13 від 15 квітня 2021

Уланчук Володимир Семенович - д е. н., професор

«Вдосконалення обліку в сільськогосподарських підприємствах. Інтенсифікація виробництва в аграрних формуваннях в умовах багатоукладності»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №14 від 01.03.2016 р.

Кучеренко Тамара Євгеніївна - д е. н., професор завідувач кафедри

«Обліково-аналітичне забезпечення соціально-економічного розвитку аграрної сфери економіки України в умовах євроінтеграційних процесів»

Андрусяк Василь Миколайович - к.е.н., доцент

«Роль обліку і звітності в управлінні підприємством»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №5 від 17.10.2022 р.

Аніщенко Галина Юріївна - к.е.н., доцент

«Обліково-аналітичне забезпечення розвитку економічних суб'єктів»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і оподаткування  протокол № 13 від 15 квітня 2021

Крочак Оксана Іванівна - к.е.н., доцент

«Обліково-аналітичне забезпечення сталого розвитку економіки України»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і оподаткування протокол № 13 від 15 квітня 2021

Іванова Наталія Анатоліївна - к.е.н., доцент

«Проблеми організації аудиту в Україні»

Матрос Олена Миколаївна - к.е.н., доцент

«Облік і оподаткування суб’єктів господарювання в умовах цифрової трансформації»

Михайловина Світлана Олексіївна - к.е.н., доцент

«Удосконалення системи бухгалтерського обліку і оподаткування в умовах інноваційного розвитку економіки»

Ратушна Ольга Павлівна - к.е.н.

«Облік і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №8 від 29.10.2015р.

Поліщук Олег Миколайович - к.е.н., доцент

Підлубна Ольга Дмитрівна - викладач

«Економічна ефективність виробництва сої в центральній частині лісостепової зони України»

Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту, протокол №2 від 10.09.2013 р.