Невідомі факти про великого Кобзаря!Читати повністю

Невідомі факти про великого Кобзаря!

12 березня 2024 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась виховна година на тему: «Тарас Шевченко – невідомі факти життя Великого Кобзаря». У заході взяли участь студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування різних курсів та усі науково-педагогічні працівники кафедри.

Навчаємо, навчаючись!Читати повністю

Навчаємо, навчаючись!

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС взяли участь у Всеукраїнському науково-педагогічному підвищення кваліфікації «Інновації та інтеграція цифрових трендів освітянського простору в економіку знань», організованого Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

22.12.2023
Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  у 2023/2024 навчальному роціЧитати повністю

Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2023/2024 навчальному році

15 грудня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів 3 і 4 курсу освітнього ступеню «бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеню «магістр» факультету економіки і підприємництва УНУС.