23.12.2020
Засідання кафедри обліку і оподаткування: підведення підсумків та плани на майбутнєЧитати повністю

23 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулось засідання, на якому підводились підсумки захисту кваліфікаційних робіт.

16.12.2020
Епіцентр радо приймає студентів спеціальності "Облік і оподаткування"!Читати повністю

Епіцентр радо приймає студентів спеціальності "Облік і оподаткування"!

Ми - студенти 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Уманського НУС - з метою пізнання професії «Бухгалтер» 16.12.2020 р. відвідали мережу торговельних центрів «Епіцентр» м. Умань та поспілкувались з головним бухгалтером Юлією Дудкевич, іншими працівниками облікового апарату.

14.12.2020
Захист кваліфікаційних робіт стартував!Читати повністю

Захист кваліфікаційних робіт стартував!

14 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочала роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації студентів освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

11.12.2020
Виїзне  практичне заняття на підприємстві! Читати повністю

Виїзне практичне заняття на підприємстві!

10 грудня 2020 року студентам спеціальності «Облік і оподаткування» Уманського НУС було проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Облікова політика підприємства» на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Янга».

11.12.2020
Теорія + практика = результат!Читати повністю

Теорія + практика = результат!

11 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась зустріч студентів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» (21 мб-о група) із практикуючим бухгалтером у рамках проведення лабораторного заняття з дисципліни «Фінансовий облік» із залученим фахівцем. Тема лабораторного зняття: «Облік розрахунків за виплатами працівникам».

27.11.2020
 І тур Всеукраїнської олімпіади  зі спеціальності «Облік і оподаткування»!   Читати повністю

І тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!

26 листопада 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів 2 курсу скороченого терміну навчання, 4 курсу освітнього ступеню «бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеню «магістр» факультету економіки і підприємництва УНУС.