Остання редакція: 03 вересня 2020

Філософія

Ціноутворення

Останні новини

Головна книга та інші регістри бухгалтерського обліку зазнають змінЧитати повністю

Головна книга та інші регістри бухгалтерського обліку зазнають змін

З метою приведення Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2000 № 356, у відповідність до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку, Мінфін підготував проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку».

Перемога команди кафедри обліку і оподаткування в «Агрополітичних дебатах»Читати повністю

Перемога команди кафедри обліку і оподаткування в «Агрополітичних дебатах»

В рамках проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» 19-20 квітня 2021р. на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС було проведено конкурс «Агрополітичні дебати». Агрополітичні дебати – це формалізоване обговорення певних тем з області аграрної політики.

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференціїЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції

22 квітня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова.

І етап міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту   Читати повністю

Незважаючи на виклики сьогодення і ситуацію, яка склалася нині в Україні, наші студенти ведуть активну наукову діяльність. Так, відповідно до наказу МОН від 02.02.2021 року та рішення вченої ради факультету економіки і підприємництва на базі кафедри обліку і оподаткування проведено I етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.