Остання редакція: 24 березня 2023

Науково-практичний семінар: «Цифрова грамотність»: ефективність та безпечність використання сучасних цифрових технологій в обліку і оподаткуванні»

22 березня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся науково-практичний семінар «Цифрова грамотність»: ефективність та безпечність використання сучасних цифрових технологій в обліку і оподаткуванні», який пройшов на високому професійному рівні.

Захід мав на меті популяризацію ефективності та безпеки використання сучасних цифрових технологій в бухгалтерському обліку та оподаткуванні. Він зібрав експертів із різних галузей, зокрема бухгалтерського обліку і оподаткування (ФОП - Наталія Міщенко, Бухгалтер ТОВ «Бак» Наталія Михайловина) та технологій (Senior developer software complex ISpro - Ярослав Скрипник), щоб поділитися своїми знаннями та досвідом. На семінарі було представлено кілька основних доповідачів, які розповіли про останні розробки цифрових технологій та їх вплив на бухгалтерський облік та оподаткування. Доповідачі також наголосили на важливості цифрової грамотності в сучасному бізнес-середовищі, яке швидко розвивається.

Семінар охоплював широкий спектр тем, включаючи хмарні обчислення, безпеку даних, автоматизацію та блокчейн. Студенти кафедри обліку і оподаткування мали можливість взяти участь в професійних дискусіях, де вони могли поділитися своїми ідеями та думками щодо останніх тенденцій та найкращих практик цифрової грамотності. На заході також була представлена інформаційна презентація з останніми цифровими інструментами та програмними рішеннями.

Одним із ключових висновків семінару була важливість постійного навчання та розвитку цифрової грамотності. У міру того, як бізнес-ландшафт продовжує розвиватися, також розвиваються технології та інструменти, доступні бухгалтерам і податковим фахівцям. Щоб залишатися конкурентоспроможними та забезпечувати ефективність і безпеку наших цифрових процесів, надзвичайно важливо бути в курсі останніх тенденцій і найкращих практик.

Загалом, науково-практичний семінар «Цифрова грамотність» став цінною нагодою для експертів, викладачів та студентів підвищити свої навички та знання у використанні сучасних цифрових технологій. Подія забезпечила платформу для спілкування та співпраці, дозволяючи учасникам спілкуватися з експертами та колегами в цій галузі. Успіх семінару підкреслює важливість постійного професійного розвитку цифрової грамотності та його вплив на галузь бухгалтерського обліку та оподаткування.

Світлана Мтихайловина, доцент кафедри обліку і оподаткування