Остання редакція: 10 березня 2016

Засідання наукового гуртка на кафедрі обліку і аудиту!

10 березня 2016 року на кафедрі обліку і аудиту відбулося чергове засідання наукового гуртка з проблем втілення науково-дослідної роботи студента у вигляді дипломної роботи.

Із вступним словом перед студентами виступив завідувач кафедри, професор В.С. Уланчук, який повідомив про тематику засідання.

Гурток працював за таким порядком денним:

1. Підготовка та порядок оформлення дипломних робіт (доповідали завідувач кафедри д.е.н., професор,  В.С. Уланчук та д.е.н., професор   Т.Є. Кучеренко).
  2. Строки виконання дипломних робіт та оформлення супровідної документації до них (доповідала к.е.н., доцент Г.Ю. Аніщенко.).
  3. Підведення підсумків засідання наукового гуртка за І семестр 2015-2016 н.р. (доповідала к.е.н., доцент О.Г. Шайко)

Засідання пройшло в досить цікавій та продуктивній формі. Студенти отримали вичерпні відповіді на питання, які в них виникали.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту