Остання редакція: 26 травня 2023

Міжнародна науково-практична конференція

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС 25 травня 2023 року взяли участь у пленарному засіданні ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «Аспекти стабільного розвитку економіки».

На пленарному засіданні кафедру представляла кандидат економічних наук, старший викладач Ольга Ратушна з доповіддю: «Оподаткування діяльності суб'єктів ІТ-сфери та сфери  цифрових комунікацій в Україні».

Доповідач презентувала норомативно-правове забезпечення оподаткування резидентів Дія Сіті, ознайомила з основними податками та їх елементами, які є чинними в  галузі цифрових комунікацій.
В Україні оподаткування ІТ-сфери та сфери цифрових комунікацій є актуальною темою, оскільки ці галузі знаходяться в стадії швидкого розвитку і мають великий потенціал для економічного зростання.