Остання редакція: 17 вересня 2021

Вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС

16 вересня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування та здобувачі вищої освіти взяли участь у вебінарі: «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС». Спікером заходу була завідувач відділу моніторингу якості освіти  Уманського НУС, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Ніна Пітель.

Учасники вебінару мали змогу в деталях дізнатися про різновиди плагіату, відповідальність за порушення правил та норм академічної доброчесності, заходи щодо попередження порушень академічної доброчесності.

Заходи такого типу є важливими і необхідними задля попередженняає порушення академічної доброчесності в Уманському НУС.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування