Остання редакція: 04 серпня 2021

Вітаємо переможців ІII етапу Міжнародного студентського професійного конкурсу!

27-28 травня 2021 року у Державному університеті «Одеська політехніка» відбулася підсумкова відеоконференція на платформі Zoom фінального III етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Міжнародне Журі визначило переможців серед доповідей 32 робіт фіналістів Конкурсу.

Диплом ІІ ступеня нагороджені студенти 11 м-о групи Уманськоно НУС Гончарук Діана та Волков Нікіта за здобуте ІІ місце. Керівники конкурсної роботи - професори, доктори економічних наук Тамара Кучеренко, Людмила Мельник.

Колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС    вітає переможців  та їх наукових керівників із отриманням диплому ІІ ступеня у  III етапі Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту. Бажаємо нових перемог на науковій ниві!

Колектив кафедри обліку і оподаткування