Остання редакція: 04 червня 2024

Розпочніть новий день активно!

Колектив науково-педагогічних працівників та студентів кафедри обліку і оподаткування взяли участь у загальній університетській акції «Біг до перемоги для підтримки ЗСУ», яка відбулась 04.06.2024 року на території Уманського національного університету садівництва. Захід організований радою студентського самоврядування та кафедрою фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін.

Всі учасники акції змогли випробувати себе та свої сили, збадьоритись, відчути неймовірний приплив сил та зарядити новий день енергією для нових звершень та перемог. Фінішувавши, відчувалось неймовірне задоволення від забігу та підняття командного духу.
Забіг мав благодійну мету, адже усі учасники долучились до збору коштів для придбання ліків та необхідних речей нашим захисникам. Здійснюючи добрі справи, колектив кафедри та студентської молоді зробили вклад у ПЕРЕМОГУ!

Колектив викладачів і студентів кафедри обліку і оподаткування