Остання редакція: 01 вересня 2021

З Днем знань!

Шановні здобувачі освіти, науково-педагогічні працівники, колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди початку нового навчального року. Сьогодні, в День Знань, хочеться побажати Вам нових можливостей, дивовижних досягнень, відмінних результатів. Особливим цей день є першокурсників, які після незалежних конкурсних випробувань здобули звання студента та розпочинають навчання на нових освітніх рівнях «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» в Уманському національному університеті садівництва – одному з престижних закладів вищої освіти України. Усі ми формуємо одну велику і дружню родину, завданням якої є підготовка високоінтелектуальної, освідченої молоді, яка стане майбутнім для нашої держави.
Зичимо Вам успіхів, нових друзів, неперевершених вражень, цікавого університетського життя, щоб очікування від навчання – справдилися, а студентські роки були незабутніми. Вітаємо усіх зі святом!

Колектив кафедри обліку і оподаткування.