Остання редакція: 08 квітня 2021

Навчання НПП триває

Продовжено навчання для викладачів кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС. Заняття присвячене актуальному питанню - сучасним підходам до роботи із програмними реєстраторами розрахункових операцій.

Лектором детально висвітлено алгоритми роботи пограмних РРО програм "Сота каса" та "Сashalot". Формат заняття дозволив усім присутнім продемонструвати порядок відкриття зміни, створення фіскальних документів, створення оплати різними способами, формування проміжних та підсумкових звітів, інкасації готівки.

Усі присутні мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді щодо особливостей застосування сучасних технологій при організації розрахункових операцій на підприємствах торгівлі та сфери послуг.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування