Остання редакція: 23 червня 2023

Онлайн вебір!

16 червня 2023 р. колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва продовжив приймати участь в онлайн вебінарі для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти від компанії M.E.Doc, на тему «Характеристика можливостей модуля M.E.Doc. Фінансова звітність за МСФЗ».

Програма вебінару включала в собі досить детальний огляд можливостей програмного модуля «Фінансова звітність за МСФЗ», а також основні налаштування під конкретне підприємство та вид діяльності.
Провідні фахівці відділу запровадження та постійної технічної підтримки модуля M.E.Doc. показали в режимі реального часу на конкретних прикладах процес складання та формування фінансової звітності за МСФЗ.

Дякуємо організаторам за цікавий та пізнавальний захід!

Олег Поліщук, доцент кафедри обліку і оподаткування