Остання редакція: 29 вересня 2022

Інформаційні ресурси університету

29.09.2022 р. студенти перших курсів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" долучились до загальнофакультетського заходу щодо ознайомлення із інформаційними ресурсами університету. У ході зустрічі начальник інформаційно-обчислювального центру Ярослав Миколайчук познайомив слухачів із сайтом закладу, вказав на розміщення на ньому корисних посилань на освітні ресурси, розкрив специфіку та пояснив використання електронного розкладу, репозитарію, moodlе.

Доцент кафедри обліку і оподаткування Галина Аніщенко висвітлила порядок роботи здобувачів освіти із освітнім середовищем MOODLE на прикладі сторінок своїх навчальних курсів. Було продемонстровано, як працювати із лекційними матеріалами, як завантажувати практичні роботи та проходити тести, здійснювати самоконтроль академічної успішності.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування