Остання редакція: 25 грудня 2021

Жінки на військовий облік!

Викладачі кафедри обліку і оподаткування взяли участь у екстреному он-лайн семінарі, організованому командою 7eminar.com. Резонансна новина щодо обов'язкового військового обліку для жінок віком від 17 до 60 років швидко відобразилась у вебінарі, що дозволяє усім слухачам першими дізнаватись як працювати в нових умовах.

Програма навчальної зустрічі, підготовлена кращими фахівцями-експертами команди, дозволила швидко і просто розібратися зі складними питаннями кадрового нововведення, щоб не пропустити нічого важливого, а, головне, почути відповіді - що робити, щоб не отримати штрафи. На цьому зібранні були фахівці з ведення обліку всієї України, бо бухгалтери опинились у широкому списку цивільних професій з числа обов'язкових для постановки на облік у військоматах. Усі «за» та «проти», «позитиви» та «недоліки», «алгоритми» та «порядок дій», «загрози» та інші проблемні питання були обговорені на семінарі.

Аніщенко Галина, доцента кафедри обліку і оподаткування