Остання редакція: 15 лютого 2021

Роботу експертної групи розпочато!

З 15 лютого 2021 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу експертна група щодо проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Облік і оподаткування» на початковому рівні (короткий цикл) вищої освіти. Згідно розкладу роботи відбулась відео зустріч членів експертної групи – Тетяна  Гоголь, Оксана Дзюба, Юрій Канцедал з науково-педагогічними працівниками безпосередньо кафедри обліку і оподаткування та інших кафедр університету: Наталії Іванової, Олени Матрос, Наталії Оляднічук, Галини Аніщенко, Володимира Березовського, Майї Костюк, Світлани Каричковської, Загороднюк Оксани, Діани Соковніної.

У ході спілкування розглядались питання щодо освітнього процесу, методичного наповнення навчальних дисциплін, форм і методів навчання, форм і методів контролю, порядку оцінювання навальних досягнень здобувачів освіти, інформаційно-ресурсного забезпечення та його доступності як для науково-педагогічних працівників, так і здобувачів освіти, а також інших питань. Формат зустрічі Zoom-конференції надавав можливість для усних та письмових відповідей, щоб кожен викладач міг взяти участь у висвітленні поставлених запитань.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування