Остання редакція: 05 лютого 2021

Науково-практичний семінар

4 лютого 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування було проведно науково-практичний семінар  «Актуальні питання реформування бухгалтерського обліку підприємств, установ та організацій».

Серед запрошених учасників семінару були наступні представники:

Третьякова Вікторія Олександрівна - секретар Уманської міської ради, депутат міської ради від партії "Слуга народу".

Станкевич Вікторія Федорівна - к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу ДВНУ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана».
Редактор електронного видання для керівників і бухгалтерів «Uteka».

Філатова Людмила Вікторівна - начальник бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Московенко Ольга Миколаївна - головний спеціаліст бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Декарчук Тетяна Петрівна - головний спеціаліст бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Гвоздій Інна Олексіївна - головний спеціаліст бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Пучко Ліна Василівна - головний спеціаліст бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Гутевич Наталія Валеріївна - головний спеціаліст бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Флоренко Юлія Віталіївна – бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Пуск».

Куліджанов Антон Віталійович - менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів АТ КБ ПриватБанк.

Студенти спеціальності "Облік і оподаткування" освітніх ступенів "бакалавр" та "магістр".

З вітальним словом перед учасниками конференції виступила завідувача кафедри обліку і оподаткування д.е.н., професор Мельник Людмила Юріївна.

Для обговорення були представлені такі основні питання:

1. Аналіз змін нормативно-правової бази щодо обліку і оподаткування.

2. Відповідальність і обов’язки фахівця з бухгалтерського обліку в умовах автоматизації облікового процесу підприємств, установ та
організацій.

3. Можливості програмних продуктів для поліпшення обслуговування клієнтів АТ КБ ПриватБанк.

4. Особливості облікової політики суб’єктів державного сектору.

5. Обговорення змісту навчальних дисциплін стосовно оподаткування діяльності суб’єктів господарювання.

6. Законодавчі зміни в обліку і оподаткуванні як складова освітніх програм зі спеціальності “Облік і оподаткування».

Енергійна дискусія щодо висвітлених питань свідчить про їх актуальність  та підтверджує  необхідність організовувати подібного роду
заходи.

Світлана Михайловина, відповідальний секретар,

к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування