Остання редакція: 22 лютого 2024

Навчаємо, навчаючись!

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС взяли участь у Всеукраїнському науково-педагогічному підвищення кваліфікації «Інновації та інтеграція цифрових трендів
освітянського простору в економіку знань», організованого Центр українсько-європейського наукового співробітництва.
Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення економічної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.
У межах заходу проведено онлайн-лекції на базі платформи Zoom та опрацьовано матеріали за темами програми підвищення кваліфікації:
1.Фінансове моделювання та використання ділових імітаційних ігор у викладанні фінансових дисциплін.
2.Методи та цифрові інструменти на основі технології Blockchain та Big Data в економіці знань.
3.Організаційні та психологічні аспекти формування освітньої траєкторії студентів в умовах цифровізації та військових дій.
4.Застосування штучного інтелекту в освітянських процесах.

Аудиторія слухачів Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації розширила кругозір щодо формування цифрового суспільства, розвитку цифрових технологій та інфраструктури, які необхідні для сучасної ділової економічної сфери. З метою забезпечення успішного функціонування підприємництва в Україні, виникає потреба формування висококваліфікованих фахівців обліково-економічного профілю, спроможних адаптуватися до динамічних змін економіко-політичних процесів.
За результатами участі у Всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Інновації та інтеграція цифрових трендів освітянського простору в економіку знань» учасники опублікували у збірці матеріалів свої напрацювання, виконані в межах індивідуальних завдань, а також отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Наталія ОЛЯДНІЧУК, Людмила КРАЧОК, Галина АНІЩЕНКО