Остання редакція: 16 лютого 2022

Вебінар від 7eminar.com

Робота у дистанційному форматі не є перепоною для вдосконалення, адже з допомогою Інтернет-ресурсів науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування можуть брати участь у вебінарах та навчаннях.
Так, 16 лютого 2022 року доцентом кафедри Галиною Аніщенко було відвідано вебінар, організований для підписників бухгалтерської відео-платформи 7eminar.com на тему «ПЕРЕВІРКИ & ОБШУКИ: як захистити бізнес».

Відзначаємо цікавий і змістовний виклад матеріалу лектора проекту – Віталія Правдюка, який детально пояснив тонкощі за питаннями у сфері державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, принципів, на яких базуються перевірки, алгоритму дій працівників підприємства за умови здійснення відносно їх підприємств перевірок, правила поведінки співробітників, можливі варіанти реагування на негативні прояви та дії під час обшуків на підприємстві. Виклад містив як облікові, так і юридичні аспекти здійснення перевірок контролюючими органами.
Як завжди, разом з командою 7eminar.com цікаво, корисно та пізнавально.

Доцента кафедри обліку і оподаткування Галина Аніщенко