Остання редакція: 02 червня 2022

Роботу атестаційної комісії розпочато

01.06.2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочала роботу комісія з підсумкової атестації здобувачів освіти за першим (бакалаврським) рівнем освіти зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування".

Головою атестаційної комісії призначено Наталію Іванову – доцента, кандидата економічних наук. Члени комісії: Людмила Мельник – професор, доктор економічних наук, Галина Аніщенко та Олег Поліщук – доценти, кандидати економічних наук; секретар комісії – Ольга Підлубна – викладач.

Спілкування із здобувачами відбувається дистанційно з використанням відеоплатформи ZOOM, а безпосередня участь здобувачів освіти у тестуванні проходить через персональні кабінети на освітній платформі університету.

Ольга Підлубна, секретар екзаменаційної комісії