Остання редакція: 06 липня 2022

Старт практичної підготовки студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування

З 04 липня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва розпочалась навчальна практика для здобувачів освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Даним видом робіт охоплено студентів першого курсу початкового рівня (короткого циклу) та студентів першого та другого курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Для кожного з них з мета навчальної практики має власне спрямування:
– практика «Вступ до фаху» – зорієнтована на детальне познайомлення здобувачів освіти з особливостями обраної професії, специфікою
підготовки фахівців в рамках галузі знань та спеціальності, історичними аспектами виникнення, розвитку обліку та бухгалтерської справи,
актуальним нормативним регулюванням, поняттям професійної етики бухгалтерів і аудиторів; вимогами до сучасного бухгалтера та
податківця; особливостей кар’єрного розвитку і складання власного кар’єрного порт фоліо;
– практика з бухгалтерського обліку – покликана закріпити у здобувачів освіти знання, здобуті під час вивчення відповідної навчальної
дисципліни за окремими темами і розділами, які охоплюють множину усіх об’єктів бухгалтерського обліку, а також передбачають уміння
застосовувати елементи методу бухгалтерського обліку, техніку облікової реєстрації за різними ситуативними практичними завданнями.
Практика відбувається у дистанційному форматі за допомогою освітньої платформи MOODLE, яка діє в Уманському національному університеті садівництва. Запланований алгоритм роботи дозволить студентам набути практичних навичок та самостійності на основі індивідуалізації навчальних завдань. Щоденні квестові завдання за фахом стимулюватимуть закріплення навичок самостійної роботи.

Професор Володимир УЛАНЧУК
Доцент Галина АНІЩЕНКО