Остання редакція: 23 червня 2023

BAS АГРО БУХГАЛТЕРІЯ - це помічник керівника та бухгалтера для малого та середнього бізнесу в аграрній сфері

Викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва прийняли участь у вебінарі «BAS АГРО БУХГАЛТЕРІЯ: налаштування, огляд основних розділів» 13 червня 2023 року, який проведений на платформі компанії «Системи для бізнесу».

Програма вебінару включала короткий огляд про програму та її можливості, основні налаштування BAS АГРО Бухгалтерія – від облікової політики до створення довідника та основні особливості програми щодо ведення обліку заробітної плати, транспорту, виробництва та розрахунків з пайовиками.

Спікер Ірина Хмельницька провідний консультант відділу впровадження та супроводу програм лінійки  BAS компанії «Системи для бізнесу», викладач сертифікованих курсів BAS.Бухгалтерія розповіла в режимі реального часу на прикладі підприємства алгоритми формування та особливості відображення операцій з нарахування заробітної плати працівникам сільського господарства, обліку надходження та руху біологічних активів рослинництва та тваринництва, відображення оформлення операцій з оформлення оренди з пайовиками та нарахування паїв.

Важливою залишається подальша співпраця викладачів кафедри обліку і оподаткування з компанією «Системи для бізнесу» для можливості застосування її програмних продуктів у навчальному процесі для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Ольга Ратушна, ст. викладач кафедри обліку і оподаткування