Остання редакція: 18 вересня 2024

День здоров'я

17 вересня 2024 року здобувачі освіти спеціальності облік і оподаткування взяли участь у заходах, присвячених XV Дню здоров’я «Спортивна молодь – здорова нація».

В рамках заходу було проведено інструктаж з охорони праці щодо попередження нестандартних ситуацій та прийняття рішень.

Відповідно до програми заходу відбулося шикування та представлення команд. Студенти належним чином підготувалися до заходу, використовуючи свої знання, здібності та креативність: назва команди «Терези», що означає рівновагу у всіх життєвих аспектах.

Хода з патріотичною піснею, активна участь у спортивній естафеті, творчий конкурс розкрили безмежні здібності і таланти та потенціал першокурсників спеціальності облік і оподаткування.

Деканатом факультету економіки і підприємництва на чолі з деканом Юрієм Цимбалюком було нагороджено команди та їх найактивніших учасників Дня здоров’я грамотами і призами.

Завершальним етапом святкування Дня здоров’я став смачний обід на природі та дружнє спілкування між студентами.

Наталія Оляднічук, Ольга Ратушна