Остання редакція: 21 серпня 2024

Завершення академічної мобільності за програмою Erasmus+

Студентка факультету економіки та підприємництва Уманського НУС Ірина СЕМЕНЕНКО, яка навчається за спеціальністю облік і оподаткування, протягом весняного семестру 2023/2024 навчального року проходила навчання в Академії імені Якуба з Парадижа, м. Гожув Великопольський, Республіка Польща, в рамках проєкту Erasmus KA1 Student Mobility for Studies.

Програма академічної мобільності надала їй можливість не лише пройти семестрове навчання в закордонному університеті, але й отримати безцінний досвід міжкультурної комунікації, удосконалити мовні навички та ознайомитися з новими методами викладання, що сприяє розширенню її світогляду.

Завершення академічної мобільності стало успішним завершенням навчання, де Ірина склала всі іспити на високому рівні, що підкреслює якість підготовки студентів спеціальності облік і оподаткування в нашому університеті.

Щиро вітаємо Ірину СЕМЕНЕНКО із успішним завершенням академічної мобільності й бажаємо їй подальших академічних та професійних успіхів!

Колектив кафедри обліку і оподаткування