Остання редакція: 17 листопада 2021

Гостьова лекція "Економетричне моделювання..." з залученням польських колег

Гостьова лекція є ефективною формою налагодження співробітництва між закладами вищої освіти, комунікації науковців та здобувачів вищої освіти!

Так, 17 листопада 2021 року відбулася гостьова лекція з польським колегою - dr Paweł Kaczmarczyk (доктор Павло Качмарчик)  – декан факультету суспільних наук Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku.

Тема лекції:  Ekonometryczne modelowanie złożenia cykliczności korzystania z usług telekomunikacyjnych (Econometric modelling of cyclical components of telecommunications services usage); (Економетричне моделювання циклічного використання телекомунікаційних послуг).

Серед численних учасників на лекції також були присутні науово-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування та здобувачі вищої освіти першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Проведене дослідження dr Paweł Kaczmarczyk, дозволило ознайомити студентів та колег з низкою аналітичних даних,  таких як: попит на телефонні послуги погодинно протягом доби; кількісний посекундний аналіз вихідних дзвінків бізнес-абонетами за певні періоди часу тощо.

Лектор представив детальний огляд літератури, що стосується моделювання телекомунікаційних послуг.

Завдяки зустрічі студенти мали змогу отримати сучасні теоретико-практичні знання, які безпосередньо пов’язані з їхньою майбутньою професійною діяльністю.

Кафедра обліку і оподаткування