Остання редакція: 17 жовтня 2023

AGRI:БУХГАЛТЕРІЯ: етап нового професійного росту

Викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС  успішно завершили курс -  «Agri:Бухгалтерія» ЯК СКЛАДОВА ЕКОСИСТЕМИ СУЧАСНОГО МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО АГРОБІЗНЕСУ: ІНОВАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ, ОСВІТИ ТА НАУКИ, який проводився в рамках спеціального навчального проекту.
АГРІ:БУХГАЛТЕРІЯ - це інноваційна програма, спрямована на підвищення кваліфікації фахівців у сфері обліку, податків  та  фінансів, зокрема в аграрному секторі. Вона надає учасникам можливість ознайомитись із сучасними підходами до бухгалтерського обліку, оподаткування та фінансового управління, що особливо важливо в умовах швидкої зміни законодавства та економічної ситуації.

Викладачі кафедри обліку і оподаткування  тепер мають можливість поділитися своїми новими знаннями та передовими методиками зі студентами університету. Це безумовно підніме рівень підготовки майбутніх фахівців і допоможе їм краще зрозуміти важливі аспекти обліку та оподаткування в сучасному бізнес-середовищі.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування