Остання редакція: 22 травня 2023

Бухгалтерія «в кишені». На даний час це не фантазія,а реальність.

17 травня 2023 року на практичному занятті  з дисципліни «Облік на підприємствах малого бізнесу» для студентів груп 11-ко, 31-о, 32-о були розглянуті сучасні можливості ведення обліку з використанням хмарних сервісів та спеціалізованих програмних продуктів. Запрошений гість фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність з надання послуг по веденню обліку Валентин  Бобко поділився власним досвідом використання можливостей сучасних цифрових технологій в обліку.

В своїй роботі він використовує програмні продукти для ведення обліку на платформі QuickBooks.

Валентин Володимирович показав студентам як можна організувати облік в малому підприємстві з використанням програмних продуктів даної платформи.

Ольга Ратушна, ст. викладач кафедри обліку і оподаткування