+38 (04744) 3-44-41
Меню
Остання редакція: 03 лютого 2023

Вітаємо гостей на кафедрі обліку і оподаткування

01.02.2023 р. кафедру обліку і оподаткування Уманського НУС відвідали студенти-випускники ВСП Тальнівського будівельно-економічнного фахового коледжу.

Гості із задоволенням прийняли пропозицію взяти участь в інтелектуальному поєдинку. Цікаві питання, повні відповіді, глибокі знання дали можливість усім насолодитись чудовою атмосферою. Приємне знайомство має на меті продовження співпраці й на далі.

Відвідувачі також були ознайомлені із багатою історією та сьогоденням кафедри обліку  оподаткування.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування

Останні новини

Захист розпочато!Читати повністю

Захист розпочато!

20 грудня 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато підсумкову атестацію здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у формі прилюдного захисту кваліфікаційних робіт.

Читати повністю

День Гідності і СвободиЧитати повністю

День Гідності і Свободи

Щорічно 21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності і Свободи з метою вшанування громадянського подвигу учасників двох революцій Помаранчевої революції (початок припадає на 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (21 листопада 2013 року було розпочато акцію студентів та громадських активістів).

Читати повністю

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!Читати повністю

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!

17 листопада 2022 року професор кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник взяла участь у Всеукраїнському круглому столі "Підготовка здобувачів за спеціальністю "Облік і оподаткування": виклики та перспективи".

Читати повністю

Всі новини