Остання редакція: 26 березня 2021

Вебінар для гарантів освітніх програм та груп забезпечення якості освіти

25.03.2021р. викладачі кафедри обліку і оподаткування долучилися до роботи вебінару підготовленого Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм.

Одним із спікерів вебінару був заступник Голови Національного агенства Іван Назаров, який навів звітні дані про кількість акредитованих освітніх програм, експертів та погоджених галузевих стандартів в 2020 році. Також озвучені плани роботи Національного агенства на 2021 та 2022 роки.

Оксана Білоус - доктор фізико-математичних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», презентувала матеріал на тему: «Підготовка освітньої програми до акредитації: проблеми та поради».

Протягом вебінару працювала панель «Питання та відповіді» (Q&A), на якій були задані важливі питання, що турбують гарантів освітніх програм та членів груп забезпечення якості. На поставлені питання було отримано грунтовні відповіді.