Остання редакція: 29 листопада 2021

Підвищення кваліфікації НПП

29 листопада розпочато триденний вебінар на тему: "РРО у ФОП: новий порядок товарного обліку" організований Онлайн-школою AVS. Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування долучилися до організованого заходу.

Спікер  - Олександра Герасименко, власник і керівник бухгалтерської компанії "Альфа Голд".

Про актуальність висвітленої теми свідчить кількість учасників вебінару - їх було понад 2 тис. осіб.

В результаті відвідування вебінару, слухачі отримали цінні знання: як працювати з РРО  без помилок; як наслідок - відсутність помилок = відсутність штрафів тощо.

Приємною новиною є те, що скоро всі ФОП шукатимуть бухгалтерів з навичками роботи з РРО. Отже, спеціальність "Облік і оподаткування" з кожним роком не втрачає своїх позицій на ринку праці, а лише зміцнює їх!

Колектив кафедри обліку і оподаткування