Остання редакція: 18 грудня 2023

Захист кваліфікаційних робіт розпочато!

14-15 грудня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування розпочата підсумкова атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня у формі захисту кваліфікаційних робіт.
Екзаменаційна комісія призначена у складі: голови комісії – Людмили Мельник, завідувача кафедри обліку і оподаткування, д.е.н., професора; членів ЕК – Тамари КУЧЕРЕНКО і Володимира УЛАНЧУКА – професорів кафедри обліку і оподаткування, д.е.н., професорів та Оксани КРОЧАК – доцента кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцента. Секретарем комісії призначено Галину Аніщенко – доцента кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцента.

Під час доповідей студенти змогли презентувати результати своїх досліджень. Особлива увага надана висвітленню авторських розробок щодо удосконалення бухгалтерського обліку, оподаткування, контролю та аудиту на різних ділянках обліку з врахуванням суб’єктів діяльності, на базі яких виконувались кваліфікаційні роботи.
Наразі захист триває.

Секретар ЕК Галина Аніщенко