Остання редакція: 06 жовтня 2020
Солодкі привітання до Дня захисника України в зону АТО
![](assets/cache/images/2020/06/320x-img-0dc1acf3eac468af45a12ca4d5c9ed46-v.657.jpeg)
06 жовтня 2020 року радою студентського самоврядування університету напередодні Дня захисника України було організовано акцію «Твори добро» зі збору солодощів для воїнів АТО. Студенти спеціальності «облік і оподаткування» усіх курсів активно долучилося до заходу. Зібрані солодощі будуть відправлені захисникам нашої Батьківщини.
Ми дякуємо всім, хто взяв участь в акції та сподіваємося, що в подальшому ми так само активно будемо підтримувати та допомагати бійцям, адже тим, хто боронить кордони нашої країни, наш спокій, необхідно знати, що ми не забуваємо про них.
Колектив кафедри обліку і оподаткування