Факультет економіки і підприємництва Уманського НУС для студентів І курсу щорічно організовує «День здоров’я», цього року був ювілей ‑ 10 років. Студенти-новобранці спеціальності «Облік і оподаткування» також брали участь у цих заходах. Ми віднеслись до цього відповідально і активно підготувались. Так, як ми ще тільки 1 курс і майже нічого не знали, як це проходить, то нам допомагали викладачі кафедри обліку і оподаткування та Рада студентського самоврядування, за що їм дякуємо. Також дякуємо декану факультету економіки і підприємництва Нестерчук Юлії Олександрівні, що цей захід став гарною традицією і дає змогу нам ‑ студентам першого курсу поспілкуватись із старшими колегами і познайомитись між собою. Команда «Хоробрі серця», яка представляла нашу спеціальність «Облік і оподаткування» активно долучилася до всіх заходів і спортивних змагань, за що отримали заслужені грамоти. Всі залишились безмежно задоволені, приємно здивовані і емоційно піднесені після такого активного відпочинку!!!

Щербина Юлія, староста 11-о групи