Остання редакція: 22 квітня 2016

День студентського самоврядування на кафедрі обліку і аудиту!!!

20 квітня 2016р. - вже третій день  продовжуємо святкувати 40 - річчя  факультету економіки і підприємництва.

В програмі заходів -  цей день передбачено присвятити студентському самоврядуванню.

Всі заняття  на кафедрі обліку і аудиту сьогодні проводили студенти, будучи в ролі викладача.

Лекцію з дисципліни "Організація обліку напідприємствах малого бізнесу"  для студентів 4 курсу провела студентка 51-ом групи - Олена Полтавська.

Практичне заняття з дисципліни "Статистика" для студентів 21-е групи провела студентка цієї ж групи.

Практичне заняття з дисципліни "Фінансовий облік у  31-о групі. В ролі викладачів Богдан Шепелюк та Руслана Турчак.

Лекція "Облік в банках" для студентів 4 курсу. Роль лектора розділили між собою студенти 42-ок групи: Аліна Хмельницька, Анна Мельник та Артур Осадчук.

Лекція "Бухгалтерський облік" для 2 курсу. Лектор - студентка 21 -о групи Тетяна Таран.

Студентам неймовірно сподобалась дружня атмосфера, яка була створена під час проведених занять. Викладачі кафедри обліку і аудиту щиро вдячні студентам за гарну підготовку до такої відповідальної місії.

Олена Матрос, доцент кафедри облікуі аудиту.