Остання редакція: 20 вересня 2023

Спокій + Рівновага = Баланс

19.09.2023 року студенти перших курсів спеціальності 071 Облік і оподаткування Уманського НУС взяли участь у загальнофакультетській зустрічі з практичним психологом університету Валентиною Мазуренко. Тема зустрічі є надзвичайно актуальною особливо в сучасних умовах, адже спілкувались зі студентською молоддю про діагностику у здобувачів освіти рівня стресу та резилієнтності.

Особлива увага спікером була приділена питанню виявлення ознак стрету та способів подолання стресового стану.

Було проведено тестування серед здобувачів на рівень стресу. Крім того, Валентина Мазуренко повідомила присутніх про безоплатну допомогу та підтримку усіх учасників освітнього процесу, яка діє в Уманському НУС, а також поділилась контакними даними телефону "Довіри". Поради є слушними, а знайомство із роботою сприятиме зміцненню психологічного здоров'я.

Куратори Галина Аніщенко та Ольга Ратушна