Остання редакція: 02 лютого 2021

On-Line–виховна

02 лютого 2021 року доцентом кафедри обліку і оподаткування Галиною Аніщенко проведено виховну годину у форматі ZOOM-конференції зі студентами 11к-о, 31-о та 32- о груп. З представниками академічних груп були проаналізовані результати успішності за підсумками першого семестру 2020-2021 навчального року, а також обговорені питання щодо організації навчальної діяльності здобувачів освіти у другому семестрі, поінформовані про тривалість теоретичного навчання, терміни заліково-екзаменаційної сесії та практичної підготовки студентів. Наголошено на необхідності підготовки інформації про студентів для складання рейтингового оцінювання їх  наукової, громадської, спортивної та культурно-масової діяльності. Студенти мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді щодо навчального процесу, запланованої практики та виховної роботи.

Зичимо усім студентам у новому семестрі досягнення високих академічних результатів, здобуття нових умінь та навичок, поглиблення професійних знань, цікавого та змістовного навчання.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування