Остання редакція: 22 травня 2023

Облік без обмежень

Перебуваючи в Україні ви можете працювати бухгалтером іноземної компанії. Для цього вам потрібні три складові: знання іноземної мови, знання особливостей обліку в зарубіжних країнах та доступ до мережі Інтернет.

17 травня 2023 року на лекційному занятті з дисципліни «Облік в зарубіжних країнах» для студентів групи 11-ко запрошений гість Бобко Валентин Володимирович на прикладі платформи QuickBooks показав як ведеться облік в зарубіжних компаніях (країнах Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади).

В сучасних зарубіжних компаніях широко використовуються хмарні сервіси, в яких на базових платформах доступне програмне забезпечення для ведення обліку у віддаленому режимі.

Валентин Володимирович на прикладі платформи QuickBooks показав особливості побудови плану рахунків бухгалтерського обліку в іноземній компанії. Розповів про можливості формування звітної інформації.

Розповів про можливості формування звітної інформації.

Ольга Ратушна, ст. викладач кафедри обліку і оподаткування