Остання редакція: 30 грудня 2021

Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2021/2022 н.р.

29 грудня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів 2 курсу скороченого терміну навчання, 3 і 4 курсу освітнього ступеню «бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеню «магістр» факультету економіки і підприємництва УНУС.

Згідно з наказом Уманського національного університету садівництва від 10.12.2021 № 01-06/221 головою конкурсної комісії призначено д.е.н., професора Мельник Л.Ю., членів комісії: д.е.н., професора Уланчука В.С., к.е.н., доцентів Крочак О.І., Михайловину С.О.

В проведенні І туру Всеукраїнської Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу  прийняли участь 28 студентів.

На підставі отриманих рецензій конкурсною комісією визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу:

І мiсце – студентка 31-о групи Бужан Ілона Володимирівна, науковий керівник Матрос Олена Миколаївна;

ІІ мiсце – студентка 11 м-о групи Березенко Марта Олександрівна, науковий керівник Михайловина Світлана Олексіївна;

ІІІ мiсце – студентка 11 м-о групи Капотюк Олена Василівна, науковий керівник Крочак Оксана Іванівна;

Переможці нагороджені грамотами і рекомендовані для участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу.

Кафедра обліку і оподаткування