Остання редакція: 13 грудня 2021

16 днів проти насильства

9 грудня 2021 р. в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр та магістр долучилися до он-лайн бесіди, яка була проведена практичним психологом Уманського НУС Валентиною МАЗУРЕНКО. Під час бесіди зі студентами практичний психолог висвітлила основні прояви різних видів насильства, відповідальність дорослих та неповнолітніх за вчинення насильства в життєвому середовищі, як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози.

Валентина Мазуренко надала практичні поради, як протидіяти цькуванню з боку одногрупників, однокурсників чи інших осіб, а також закликала студентів не боятися повідомляти про такі факти й одразу звертатися до керівництва навчального закладу або поліції.

Бесіда була пізнавальною та дуже цікавою, адже психолог розповідала не тільки теорію, а й конкретні ситуації з якими стикалися в процесі своєї діяльності.

Олег Поліщук, доцент кафедри обліку і оподаткування