Остання редакція: 19 листопада 2021

Засідання робочої групи кафедри обліку і оподаткування

18 листопада 2021 р. відбулося засідання робочої групи кафедри обліку і оподаткування. Зустріч була організована за допомогою навчальної платформи Zoom.

На порядок денний було винесено питання перегляду освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» освітніх ступенів «молодший бакалавр», «магістр». На засіданні робочої групи були присутні наступні учасники:

-  НПП члени проектних груп ОПП «Облік і оподаткування»: Мельник Л.Ю., Матрос О.М., Кучеренко Т.Є., Аніщенко Г.Ю., Іванова Н.А., Уланчук В.С., Поліщук О.М., Михайловина С.О., Крочак О.І.

- здобувачі: Семененко Іра - 11 мб-о, Бужан Ілона -  31-о, Зозуля Юля - 11 м-о.

-  роботодавці:

Стратан Л. -  гол. бухгалтер ФГ "Зосим";

Василик О. - гол. бухгалтер ТОВ "Новий світ-Агро";

Сапатира О.  - інженер з програмного забезпечення комп'ютерів в Сервісному центрі по обслуговуванню РРО: ТОВ "БУГ".

- академічна спільнота:

Бездушна Юлія Сергіївна - завідувач відділу обліку та оподаткування Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки";

Шендерівська Юлія Леонідівна - виконавчий директор Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України;

Дубініна Марина Вікторівна - завідувач кафедри обліку і оподаткування Миколаївського національного аграрного університету;

Артюх Оксана Валентинівна - д.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Одеського національного економічного університету.

Засідання робочої групи відбулося досить активно, результатом обговорення питань порядку денного стало прийняття ряду важливих рішень.

Кафедра обліку і оподаткування