Остання редакція: 10 листопада 2021

Круглий стіл «Облік – мова бізнесу»

10 листопада 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся третій круглий стіл  «Облік – мова бізнесу» із залученням теоретиків, науковців, практиків, здобувачів освіти, присвячений Міжнародному дню бухгалтера.

On-line формат зустрічі дозволив долучились фахівцям-практикам та представникам академічної спільноти з різних куточків України: Черкаської області (Уманський НУС), Київської області (Білоцерківського національного аграрного університету) та Закарпатської області (Мукачевського державного університету). На порядку денному розглядались та обговорювались  питання розвитку професії бухгалтера в сучасних умовах: міжнародне визнання професійного бухгалтера, конкурентоздатність фахівця з обліку і оподаткування, сучасні професійні ризики, професійна сертифікація, реалії сучасного аудиту, перспективи інтеграції облікових та податкової систем, розвиток когнітивних здібностей та якості ідеального бухгалтера.

Доповідачами стали:

–    ХОМОВИЙ Сергій Михайлович – в.о. завідувача кафедри обліку і оподаткування Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат економічних наук, доцент;

–    МЕЛЬНИК Людмила Юріївна – завідувач кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва, доктор економічних наук, професор;

–    ГОЛУБКА Ярослав Володимирович – директор ТОВ «Варіанта», засновник та керівник аудиторської компанії; голова Закарпатського територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України; член громадської ради при Державній податковій службі України, кандидат економічних наук;

–    ЛІБА Наталія Степанівна – доцент кафедри обліку і оподаткування та маркетингу Мукачевського державного університету, доктор економічних наук;

–    МАКСИМЕНКО Діана Вікторівна – завідувач кафедри обліку і оподаткування та маркетингу Мукачевського державного університету, кандидат економічних наук, доцент;

–    КРОЧАК Оксана Іванівна – доцент кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університет садівництва;

–    АНІЩЕНКО Галина Юріївна  – доцент кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університет садівництва.

Активна дискусія довела унікальність та значимість професії бухгалтера для майбутньої цифрової економіки. За результатами спілкування були обґрунтовані напрями наступного удосконалення підготовки майбутніх фахівців, здатних працювати у швидкозмінних умовах та за невпинної розбудови цифрового світу. Було наглошено на необхідності постійного вдосконалення осітньо-професійних програм.

Сподіваємось на продовження співпраці.

Кафедра обліку і оподаткування