Остання редакція: 22 квітня 2021

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції

22 квітня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова.

Онлайн-конференцію організовано в дистанційному режимі на платформі Zoom. Загалом у роботі конференції взяли участь близько 50 учасників, репрезентувавши результати своїх наукових здобутків на секційному засіданні.

Формат відеоконференції надав учасникам змогу представити свої наукові долідження і став справжнім майданчиком для наукової дискусії та обговорення отриманих результатів.

Було заслухано доповіді за темою науково-дослідної роботи студентів 3-го, 4-го та 5-го курсу. У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні аспекти обліку та оподаткування на окремих ділянках, пропонували шляхи їх вирішення.

Найкращими визнано доповіді студентів:

І місце – Капотюк Олена – (керівник – к.е.н., доцент Оляднічук Н.В.),

ІІ місце – Бужан Ілона  - (керівник – к.е.н., доцент  Михайловина С.О.);

ІІІ місце – Гончарук Діана - (керівник – професор Кучеренко Т.Є.).

Кафедра обліку і оподаткування щиро дякує всім учасникам онлайн-конференції  за активну участь та співпрацю з побажаннями творчої

наснаги і нових наукових здобутків!

Світлана Михайловина, доцент кафедри обліку і оподаткування