Остання редакція: 10 березня 2021

Лекція-екскурсія

Оскільки начальна дисципліна «Бухгалтерський облік»  розпочинає цикл професійної та практичної підготовки, тому викладання навчального матеріалу потребує особливих підходів при роботі зі здобувачами освіти та застосування сучасних форм і методів навчання.

Новою для студентів 11 мб-о спеціальності «Облік і оподаткування» стала практика проведення дуальних уроків викладачами: професором Людмилою Мельник та доцентом Галиною Аніщенко.

В якості інноваційних підходів до проведення занять 10 березня 2021 року було застосовано ще й лекцію-екскурсію з проведенням заняття на базі Наукової бібліотеки університету.

Лекція мала дослідницький характер, адже виклад матеріалу поєднувався із елементами пошуку потрібної інформації за темою заняття та мала на меті розвиток у студентів навичок пізнання та мотивації для актуалізації знань.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування