Остання редакція: 29 грудня 2021

Затверджено результати ЕК!

28 грудня 2021 року на вченій раді були заслухані та затверджені звіти екзаменаційної комісії з підсумкової атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр». Екзаменаційна комісія на кафедрі обліку і оподаткування працювала впродовж 22-23 грудня 2021 року щодо захисту кваліфікаційних робіт на денній та 24 грудня 2021 року – на заочній формах здобуття освіти.

Захист відбувався із використанням програми ZOOM, яка забезпечила відеофіксацію процесу прилюдного захисту.

Тематика кваліфікаційних робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відповідає сучасним вимогам ведення бізнесу. Більшість з них орієнтує студентів на вивчення актуальних питань щодо обліку, контролю, аудиту, організації обліково-аналітичного забезпечення управління витратами та питань оподаткування. Студенти досліджували облікові, контрольні аспекти діяльності, питання оподаткування та аудиту. Усі роботи структуровані, а доповіді добре ілюстровані.

Результати захисту кваліфікаційних робіт

Показники

Форма здобуття освіти

денна

заочна

Оцінка:

- відмінно

10 осіб (59%)

8 осіб (62%)

- добре

7 осіб (41%)

5 осіб (38%)

Середній бал:

- поточної успішності

- захисту кваліфікаційних робіт

Високий рівень захисту кваліфікаційних робіт показали:

–  на денній формі здобуття освіти – Балева О.Р., Баркар Г.О., Видаєва А.В., Волков Н.М., Грушко А.О., Косенко А.В., Мельникченко М.В., Пісна Т.В., Полятичко Л.М., Радченко Є.В. Студент Волков Н.М. доповідав, презентував ілюстративний матеріал та відповідав на запитання членів ЕК  з використанням англійської мови.

–  на заочній формі здобуття освіти – Базилевський В.О., Закусілова Т.В., Кошолап Д.В., Кошолпа Н.В., Куліджанов А.В., Куліджанова О.І., Панченко М.В., Полянчук Д.В.

Рішенням екзаменаційної комісії освітню кваліфікацію «Магістр обліку і оподаткування» присвоєно:

– 17 студентам-випускникам денної форми здобуття освіти (дипломи з відзнакою отримали Балева О.Р., Баркар Г.О., Волков Н.М., Грушко А.О., Мельникченко М.В., Пісна Т.В.).

– 13 студентам-випускникам (дипломи з відзнакою отримали Кошолап Д.В., Кошолпа Н.В., Куліджанов А.В., Куліджанова О.І.)

Студент Волкову Н.М. (21 м-о група) рекомендований до  продовження навчання на третьому рівня вищої освіти.

Результати роботи ЕК дають підставу зробити висновки про те, що професорсько-викладацький склад випускової кафедри готує висококваліфікованих магістрів обліку і оподаткування, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Аніщенко Галина, доцента кафедри обліку і оподаткування

.