Остання редакція: 26 вересня 2024

Доброчесне академічне середовище

25.09.2024 року відбувся вебінар на тему: «Академічна доброчесність як основа внутрішньої системи забезпечення якості освіти в УНУС». Метою семінару є розвиток викладацької майстерності науково-педагогічних працівників, розвитку й популяризації академічної доброчесності в університеті.

Спікером стала Ніна ПІТЕЛЬ – завідувач відділу моніторингу якості освіти, кандидат економічних наук, доцент, яка приділила значну увагу основоположному принципу освіти й науки – академічній доброчесності.
Приємно, що до вебінару долучились крім гарантів освітніх програм, членів проєктних груп ще й чимало здобувачів вищої освіти різних рівнів, що створює гарні передумови провадження якісної освітньої, творчої діяльності та сприяє подальшому розвитку доброчесного академічного середовища.
Наукова спільнота вдячна фахівцям відділу моніторингу за цікавий матеріал та чудовий презентаційний супровід.

Учасники вебінару – науково-педагогічні працівники та
здобувачі освіти кафедри обліку і оподаткування