Остання редакція: 12 березня 2021

Наукові орієнтири

11 березня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулось чергове засідання наукового студентського гуртка  для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» усіх освітніх ступенів.

На засіданні було обговорено напрями наукової роботи та особливості організації наукових досліджень у ІІ семестрі 2020-2021 н.р. з врахуванням підготовки до Всеукраїнської наукової конференції, приуроченій 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова, запланованої в Уманському національному університеті садівництва на 22 квітня 2021 року.

Крім озвучення вимог до підготовки матеріалів на конференцію, ще й окреслено вимоги до підготовки тез. Також проінформовано здобувачів освіти про інші актуальні міжнародні конференції, які заплановані на найближчі місяці як в Україні та за кордоном.

Керівниками гуртків було наголошено на необхідності дотримання студентами вимог щодо академічної доречності при підготовці та оформленні наукових матеріалів.

Галина Аніщенко, Наталія Оляднічук та Світлана Михайловина – керівники наукових гуртків, доценти