Остання редакція: 15 вересня 2020

Дорогі студенти! Кафедра обліку і оподаткування сердечно вітає усіх вас із початком нового навчального року!

Найбільш важливим перший день навчального року є для першокурсників. Ми вітаємо усіх вас із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент. Сьогодні ви починаєте рух сходинками професійного розвитку. Усім вам бажаємо наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Ми упевнені, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України.

Нехай 2020/2021 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Колектив кафедри обліку і оподаткування