Остання редакція: 01 вересня 2021

30 років незалежності рідної держави

Новий навчальний рік на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато лекційним заняттям, присвяченим святкуванню 30-ї річниці незалежності України.

Виконанням Державного Гімну України було урочисто відкрито святковий захід. Студентська молодь була ознайомлена з основними державотворчими подіями становлення рідної держави, цікавими фактами з істоії формування державності, видатними історичними постатями і діячами, яких дала світу українська земля. Увагу слухачів була сконцентровано на питанні поваги до прав і свобод людини і громадянина.

Здобувачі освіти 21-о та 22-о груп глибоко прониклись аспектами формування національної свідомості, питаннями патріотизму і відповідальності за долю України. Від набуття студентством необхідних знань, умінь та навичок закладається основа майбутнього нашої держави, адже після завершення навчання випускники будуть боронити економіку України, стояти на варті законності господарських операцій економічних суб’єктів та визначати благополуччя її народу у майбутньому.

На основі використання інтерактивних методів студенти мали можливість взяти участь у опитуванні, яке допомогло пізнати цікаві факти про Державні Символи.
В аудиторії панувала атмосфера толерантності, демократичності та високої поваги до Державних Символів України.
На завершення, в аудиторії пролунала пісня «Молитва за Україну» (слова: О. Кониський, музика: М. Лисенка)

Підготувала та провела лекцію доцент кафедри обліку і оподаткування – Галина Аніщенко.