Остання редакція: 11 грудня 2020

Теорія + практика = результат!

11 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась зустріч студентів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» (21 мб-о група) із практикуючим бухгалтером у рамках проведення лабораторного заняття з дисципліни «Фінансовий облік» із залученим фахівцем. Тема лабораторного зняття: «Облік розрахунків за виплатами працівникам».

Організатором заходу, доцентом кафедри Наталією Оляднічук, було запрошено Аліну Присяжнюк – бухгалтера по розрахунках з оплати праці ДП «Гайсинський лісгосп»  Вінницької області. Гостя ознайомила студентів з особливостями роботи на своїй ділянці роботи з урахуванням практичних аспектів і тонкощів нарахування оплати праці та інших виплат працівникам. Аліна Адамівна наголосила на важливості заповнення первинних документів, які вона приймає на опрацювання та їх бухгалтерську обробку.

На запитання про початок роботи за фахом студенти отримали від Аліни Присяжнюк поради професійного та кар’єрного зростання.

Наталія Оляднчук, кадидат економічних наук,

доцент кафедри обліку і оподаткування